Sulin udostępnia odsłuch kawałka “Czas wyboru”

Na kanale Step Records TV pojawił się odsłuch kawałka Sulina pt. “Czas wyboru”. Utwór pochodzi z solowego albumu rapera - “Ponad tym”. Za produkcję kawałka odpowiada Manifest.

Krążek można kupić we wszystkich dobrych sklepach muzycznych, w tym na www.preorder.pl. W dalszym ciągu dostępna jest wersja DELUXE albumu. Płytę można nabyć również w specjalnych zestawach z okolicznościową odzieżą.


08.02.2017 15:00

Popek, Sobota i Matheo zapowiadają kolejny klip.

W sieci pojawił się teaser zapowiadający premierę klipu Trzech Króli. “Z biegiem czasu”, to kolejny singiel promujący wspólny album Popka, Soboty i Matheo. Video to dzieło ekipy H D S C V M. 

Pełna wersja klipu ukaże się już 9 lutego na kanale #SRTV.07.02.2017 15:02

“Nowy rozdział” B.R.O już na #SRTV

W sieci pojawił się nowy klip B.R.O. “Nowy rozdział”, to kawałek promujący nadchodzące solo artysty, o tym samym tytule. Za produkcję odpowiada B.R.O. Video to dzieło ekipy Distort Media.


06.02.2017 15:09

B.R.O otwiera nowy rozdział. Sprawdź na #SRTV

W sieci pojawił się trailer zapowiadający premierę klipu B.R.O pt. “Nowy rozdział”. Numer promuje nadchodzące solo artysty. Video to dzieło ekipy Distort Media. Premiera klipu już 6 lutego na kanale wytwórni Step Records.


02.02.2017 15:22

ZBUKU i Step Records wspólnie wspierają WOŚP

Wystartowała wspólna aukcja wytwórni Step Records, sklepu internetowego preorder.pl, marki Patriotic oraz ZBUKA. Pieniądze z licytacji zostaną przekazane na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy.

Licytacji podlega następujący pakiet:

- platynowa płyta ZBUKA wystawiona imiennie na osobę, która wygra aukcję,

- spotkanie ze ZBUKIEM w siedzibie Step Records,

- profesjonalna sesja zdjęciowa uwieczniająca to spotkanie.

Link do aukcji: http://aukcje.wosp.org.pl/spotkanie-ze-z-b-u-k-u-i421087927.01.2017 15:53