Kacper HTA udostępnia odsłuch kawałka “Jadę”. Gościnnie GMB

Na kanale Step Records TV pojawił się odsłuch kawałka Kacpra HTA pt. “Jadę”. Utwór pochodzi z solowego albumu artysty - “Family First”. Rybnickiego rapera gościnnie wspiera GMB. Za produkcję odpowiada Gibbs.


21.02.2017 14:56

B.R.O zapowiada nowy numer. Teaser “Tylko z Tobą” już na #SRTV

W sieci pojawił się trailer zapowiadający premierę klipu B.R.O. “Tylko z Tobą”, to kolejne solo promujące album artysty pt. “Nowy rozdział”. Video to dzieło ekipy Distort Media. Premiera klipu już 23 lutego na kanale wytwórni Step Records.


20.02.2017 15:04

Sprawdź nowy klip ZBUKA! “Zwariowane melodie” już na #SRTV

W sieci pojawił się nowy klip ZBUKA. “Zwariowane melodie”, to kolejny kawałek promujący album artysty “W drodze po nieśmiertelność”. Za produkcję odpowiada S.S.Z. Video to dzieło ekipy NYX Media.


15.02.2017 15:06

Popek nadaje z legendarnego studia w Nowym Jorku. Zobacz klip!

Popek już od ponad tygodnia przebywa w USA, gdzie został zaproszony na serię koncertów dla lokalnej społeczności polonijnej. W międzyczasie kontrowersyjny raper zadbał o swoich fanów i przygotował dla nich nowy teledysk, który został częściowo zarejestrowany w legendarnym studio nagraniowym Quad Studios.

Rihanna, Coldplay, Whitney Houston, Jay-Z, LL Cool J czy Bob Dylan to tylko krótka lista osobistości muzycznych, które swoje płyty nagrywały w nowojorskim studiu. To właśnie w tym miejscu, które może pochwalić się 30-letnią historią, został postrzelony 2pac. 

"Zrób coś, do something", to tytuł nowego utworu Popka, który powstał w Quad Studios. Gościnnie w numerze pojawił się Conan, amerykański raper stawiający pierwsze kroki w muzycznej branży. Utwór został wyprodukowany przez Rediego, a za zdjęcia i montaż odpowiada Mateusz Winkiel z Mania Studio.


13.02.2017 16:19

“Z biegiem czasu” Popka, Soboty i Matheo już na #SRTV

W sieci pojawił się nowy klip Trzech Króli. “Z biegiem czasu” to kolejny kawałek Popka, Soboty i Matheo, zapowiadający wspólny projekt artystów. Video to dzieło ekipy H D S C V M. Za produkcję utworu odpowiada Matheo.


09.02.2017 15:30