Wystartował preorder albumu B.R.O “Nowy rozdział”

Od dziś album “Nowy rozdział” dostępny jest w przedsprzedaży na www.preorder.pl. Dla wszystkich, którzy zdecydują się zamówić album z wyprzedzeniem, warszawski raper przygotował specjalną wersję krążka, rozszerzoną o 2 premierowe utwory. Każde zamówienie zostanie również wzbogacone w unikatową opaskę #progress_armia, przygotowaną specjalnie na tę okazję. Ponadto pierwsze 500 zamówień otrzyma GRATIS fizyczną wersję mixtape “Człowiek Progress”.

06.03.2017 16:09

Popek, Sobota i Matheo udostępniają odsłuch numeru “Co ode mnie chcesz”

W sieci pojawił się pierwszy odsłuch z płyty “Trzech Króli”. “Co ode mnie chcesz”, to kolejny numer promujący wspólny projekt artystów. Producentem singla jest Matheo. Za bas w utworze odpowiada Paweł Wochna, gitara elektryczna - Marek Jabłoński.


02.03.2017 14:59

B.R.O zapowiada nowy klip - “Co Ty o mnie wiesz”

W sieci pojawił się teaser zapowiadający premierę klipu B.R.O. “Co Ty o mnie wiesz”, to kolejny singiel promujący nadchodzące solo warszawskiego rapera pt. “Nowy rozdział”. Video to dzieło ekipy Distort Media. Premiera klipu już 7 marca na kanale wytwórni Step Records.


01.03.2017 14:52

Rest Dix37 i Dudek P56 zapowiadają kawałek "Ja to Hip Hop"

W sieci pojawił się trailer zapowiadający premierę klipu Resta Dix37 i Dudka P56 pt. “Ja to Hip Hop”. Numer promuje najnowszy krążek artystów o tym samym tytule. Video to dzieło ekipy 9Liter Filmy.

28.02.2017 14:49

Sprawdź video making of z “Króla Albanii”. Od dziś "Popek Za Życia" dostępny na DVD.

Na kanale StepRecordsTV pojawił się video making of przedstawiający pracę nad teledyskami do albumu Popka i Matheo pt. "Król Albanii". Jest to jeden z materiałów specjalnych, które trafiły na fizyczne wydanie krążka DVD "Popek Za życia".

Od dziś film dostępny jest fizycznie w każdym dobrym sklepie muzycznym.


24.02.2017 17:05