B.R.O - “Skrzydła” wkrótce na #SRTV

Na kanale StepRecordsTV pojawiła się zapowiedź kolejnego klipu od warszawskiego rapera. Teledysk do numeru “Skrzydła” pojawi się w sieci niebawem, już 28.03.

Za video odpowiedzialna jest ekipa Distort Media.

Singiel promuje album “Nowy rozdział”, który ukaże 24 kwietnia 2017 się nakładem Step Records. Krążek dostępny jest w przedsprzedaży tylko na www.preorder.pl

Zamów: https://preorder.pl/bro-nowy-rozdzial

Wersja preorderowa albumu zawiera bonusowe utwory oraz unikalną opaskę #progress_armia. Wydawnictwo dostępne jest również z okolicznościową odzieżą.


22.03.2017 15:16

Popek, Sobota i Matheo udostępniają klip do kawałka “Dom”. Sprawdź na #SRTV!

W sieci pojawił się nowy klip Trzech Króli. “Dom”, to kolejny singiel promujący wspólny album Popka, Soboty i Matheo. W video pojawili się fani, wybrani wcześniej w ramach konkursu na “Czwartego Króla”. Artyści podczas jednego dnia odwiedzili zwycięzców w ich domach i nagrali wspólnie ujęcia do teledysku.


Za produkcję utworu odpowiada Matheo. Video to dzieło ekipy Mania Studio. Partie gitary elektrycznej i akustycznej dograł Marek Jabłoński, bas - Szymon Orłowski.

16.03.2017 08:04

Sprawdź nowy singiel B.R.O - “Zlatan” już na #SRTV!

Na kanale Step Records TV pojawił się odsłuch kawałka B.R.O pt. “Zlatan”. Jest to kolejny singiel promujący solowy album warszawskiego rapera  - “Nowy rozdział”. Za produkcję utworu odpowiada sam artysta. Lyric video to dzieło Tomelo.

15.03.2017 12:06

Popek, Sobota i Matheo udostępniają klip z okazji Dnia Kobiet. Sprawdź na #SRTV!

“Czego sercu nie żal”, to kolejny kawałek promujący album “Trzech Króli”. Tym razem Popek, Sobota i Matheo udostępnili klip spontanicznie, bez żadnej wcześniejszej zapowiedzi, z okazji trwającego właśnie Dnia Kobiet. Klip oparty jest na archiwalnych materiałach, powstałych podczas nagrań płyty “Trzech Króli”, które odbyły się na przełomie czerwca i lipca 2016 w Mania Studio.

Video to dzieło ekipy Mania Studio. Za produkcję utworu odpowiada Matheo. Wokalnie Króli wsparł Piotrek Świderski, gitara elektryczna - Marek Jabłoński.


08.03.2017 12:58

B.R.O prezentuje nowy klip. “Co Ty o mnie wiesz” już na #SRTV

W sieci pojawił się nowy klip B.R.O. “Co Ty o mnie wiesz”, to kolejny kawałek promujący solowy album warszawskiego rapera pt. “Nowy rozdział”. Video to dzieło ekipy Distort Media. Za produkcję utworu odpowiada sam artysta.08.03.2017 08:34