Popek, Sobota i Matheo udostępniają odsłuch kawałka “Na rozstaju dróg”. Gościnnie Dawidzior HTA

Na kanale StepRecords TV pojawił się kolejny odsłuch z albumu “Trzech Króli”. W kawałku “Na rozstaju dróg” gościnnie udziela się Dawidzior. Za produkcję utworu odpowiada Matheo.29.03.2017 15:01

StepRecordsTV łamie kolejną barierę - 2 miliony subskrypcji na YouTube

Z przyjemnością informujemy, że liczba subskrybentów na kanale YouTube Step Records przekroczyła właśnie 2 miliony. Tym samym StepRecordsTV łamie kolejną imponującą barierę i umacnia się na pozycji lidera wśród kanałów muzycznych na portalu YouTube. Po przekroczeniu w 2015 bariery miliarda wyświetleń, to kolejne ważne osiągnięcie na polu cyfrowej dystrybucji muzyki. Obecnie w kategorii kanałów muzycznych w Polsce, StepRecordsTV nie ma sobie równych.

Step Records to ciągły rozwój, poszukiwanie nowej jakości w muzyce i szacunek do tego, co stanowi fundamenty hip-hopu. Łączymy starą szkołę rapu z nowymi trendami muzycznymi. Naszą wytwórnię zasilają zarówno legendy polskiego rapu jak i freshmeni, artyści z niebanalnym pomysłem na siebie i swoją twórczość. Albumy wydawane i dystrybuowane przez naszą wytwórnię mogą pochwalić się milionową oglądalnością klipów, świetną promocją, a także statusami złotych oraz platynowych płyt.

StepRecordsTV to pierwszy kanał w Polsce, który przekroczył 1 miliard wyświetleń. Obecnie zbliżamy się do liczby 2 miliardów wyświetleń łącznie na wszystkich naszych materiałach. Treści, które publikujemy spotykają się z bardzo dobrym odbiorem internautów o czym świadczy niespełna 12 milionów pozytywnych ocen przy liczbie 1878 klipów. Najpopularniejsi artyści związani z wytwórnią to: Popek, Chada, Zbuku, Bezczel oraz Sulin. To m.in. ich klipy należą do tych najczęściej oglądanych.

29.03.2017 13:36

“Skrzydła” B.R.O już dostępne. Sprawdź klip na #SRTV!

W sieci pojawił się nowy klip B.R.O. “Skrzydła”, to kolejny singiel promujący album artysty pt. “Nowy rozdział”. Utwór został w pełni wyprodukowany przez warszawskiego rapera. Za video odpowiada ekipa Distort Media.

Kawałek "Skrzydła", to nie tylko kolejny singiel z płyty. Dla mnie to jeden z najbardziej ambitnych projektów, jakie wyszły spod mojej ręki. Zarówno tekstowo, jak i muzycznie, utwór jest dopracowany, dojrzały i wysmakowany, a dodatkowo został uzupełniony wspaniałym klipem, który jeszcze mocniej podkreśla jego wyniosłość.- tak o najnowszej produkcji wypowiada się B.R.O.

28.03.2017 15:14

“Trzech Króli” od dziś w sklepach. Popek, Sobota i Matheo udostępniają odsłuchy.

W sieci pojawił się kolejny odsłuch z albumu “Trzech Króli”. Trio artystów udostępniło utwór “Oda do próżności” na kanale StepRecordsTV i zapowiada kolejne w ciągu najbliższych dni.


Od dziś krążek “Trzech Króli” dostępny jest we wszystkich dobrych sklepach muzycznych.

Album dostępny cały czas na www.preorder.pl

24.03.2017 14:23

Popek, Sobota i Matheo udostępniają nowy klip. “Bajka” dostępna na #SRTV

Na dzień przed sklepową premierą albumu "Trzech Króli", artyści udostępniają video do utworu "Bajka". W teledysku Popek, Sobota i Matheo ugościli znanych sportowców i artystów, ludzi wyjątkowych, którzy na co dzień przenoszą się do swojej "Bajki", by spełniać pasje

Za produkcję utworu odpowiada Matheo. Video to dzieło ekipy H D S C V M.

Album od jutra dostępny jest we wszystkich dobrych sklepach muzycznych w całej Polsce.

Klip powstał dzięki wsparciu Cyrku Korona.

Wystapili:

Dariusz Pender - Najbardziej utytułowany polski szermierz.  Multimedalista igrzysk paraolimpijskich oraz mistrzostw świata i europy. W letnich igrzyskach paraolimpijskich w 2000, 2004, 2008 i 2012 wywalczył łącznie siedem medali.

Władysław Komendarek - najwybitniejszy polski kompozytor muzyki elektronicznej. W latach 1973-83 członek legendarnej grupy "Exodus". Stały bywalec festiwali muzycznych w Polsce i za granicą. Na swoim koncie ma ponad 30 wydanych płyt.

Gosia Rdest - Najszybsza polka na torach wyścigowych w kraju i za granicą. Mistrzyni Polski w kartingu, Wice mistrzyni Polski Hour Race. Reprezentuje Audi Sport.


23.03.2017 15:03